Pension Slunko – Česky

Rodinný pension SLUNKO se nachází v centrální části Krkonoš v obci Prostřední Lánov, 2 km od Vrchlabí , 200m od přístupové silnice do  horských středisek a turistických tras Krkonoš s vlastním parkovištěm.

Pension stojí ve velké zahradě s parkovou úpravou,bestreview.pro s možností provozování různých her v blízkosti lesíku a Malého Labe. Výhodné pro rodiny s dětmi, vybavení lehátky, intimní zákoutí, zahradní gril.krb.

Pension nabízí ubytování v převážně 2 lůžkových pokojích se sprchou a WC a možností přistýlky. K dispozici je velká společenská místnost a jídelna s krbem, velkoplošnou TV se satelitním příjmem a možností připojení k internetu.

Nabízíme snídaně –švédský stůl, lze přiobjednat večeře. Výhodná poloha pro horskou turistiku ,autoturistiku i cykloturistiku

Zimní období: V místě je kratší sjezdovka  s vlekem, upravované běžecké trasy do okolí i horských  hřebenových partií . V okolí je několik sjezdových areálů – Herlíkovice-3 km/několik vleků a 4 sedačková lanovka, Černý Důl – 6 km / lanovka, vleky /, Špindlerův Mlýn – 17 km  sjezdové areály různých náročností, Janské Lázně -10 km, kabinová lanovka, vleky.Půjčovny  lyžařského vybavení. Zimní bruslení –stadion ve Vrchlabí, Sáňkařské trasy.

Připravuje se halové provozování jezdeckého sportu i v zimních měsících.

Letní období: V blízkosti cyklostezka, 2 km přírodní koupaliště, nedaleko je letiště s možností vyhlídkových letů a kurzů létání různých kategorií. V blízkosti je několik možností výuky jezdeckého sportu i jeho provozování. Ve vzdálenosti 3 km je golfové hřiště.

CENÍK | PRICE LIST | PREISLISTE

DATUM | DATECZKEUR
1 osoba = 1 noc
1 person = 1 night
61026

Ceny jsou za osobu a noc se snídaní – bufetem. Lze přiobjednat večeře individuálně po dohodě. Lze dohodnout i množstevní slevy při objednávce větší skupiny, či při pobytu delším jak 4 dny, na telefonu +0420 603 550 763 nebo emailu: pension.slunko@centrum.cz

Pension galerie

penzion-07-best pokoj-07 penzion-zima-02